hakkımızda

Dr.Eser AĞAR Kadın Sağlığı Ünitesi2017 yılı Haziran ayında faaliyete açtığımız ünitemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum Branşında hastalara hizmet verilmekte, renkli ultrasonografi ile gebelikler değerlendirilmektedir. NST ile bebeğin iyilik hali değerlendirilmekte ve tüm laboratuvar tetkikleri yapılabilmektedir. Küçük cerrahi müdahaleler, lokal anestezi ve radyofrekans ile genital bölge estetiği, rahim ağzı yaralarının radyofrekans ile tedavisi, vajinal gençleştirme, siğil (kondilom) tedavisi, ben (nevüs) alma işlemleri , biyopsi işlemleri ünitemizde gerçekleştirilmektedir. Genel anestezi gerektiren daha büyük cerrahi işlemler, anlaşmalı olduğumuz hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

Ünitemizde randevu ile hasta bakmaktayız. Hastalarımıza 30 dakikada bir randevu vermekteyiz. İnternet üzerinden randevu alabileceğiniz gibi 0 (212) 728 63 61 numaralı telefonu arayarak da randevu alabilirsiniz. Acil ve 65 yaş üzerindeki hastalar her zaman önceliklidir. Randevu almadan gelen hastaları da mağdur etmemekteyiz ancak bekleme süreleri beklenenden uzun olabilir.

İletişim Bilgileri

Sosyal Medya

American Academy of Cosmetic Gynecologists üyesi olan ilk Türk doktordur. Estetik cerrahiye olan ilgisi nedeni ile 2011 yılında Amerika Birleşik Devletleri, Los Angeles’a gitti. Genital bölge estetiği konusunda dünyaca ünlü Dr.Red Alinsod ile birlikte Labioplasti, Labium Majus Estetiği, Klitoris Estetiği, Himenoplasti, Vajinal Rejuvenation ve Vajinal Daraltma konusunda çalışmalar yaptı.

İletişim Bilgileri

Copyright© 2020 Dr.Öğr.Üyesi Eser AĞAR
Bu internet sitesi Dr.Eser AĞAR tarafından hazırlanmaktadır. Dr.Eser AĞAR herhangi bir beyana ya da bildiriye gerek olmaksızın sitede değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu internet sitesi , içeriği ve uygulamaları ile sadece bilgilendirme amaçlı olup , herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Sitedeki bilgilerin, hekim muayene ve konsültasyonu sonucu sağlanan bilgilerle kıyaslanamayacağı kullanıcılar tarafından göz önünde bulundurulmalıdır.