kvkk rıza metni

DR.ESER AĞAR MUAYENEHANESİ KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ AÇIK RIZA METNİDr.Eser AĞAR Muayenehanesi Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni kapsamında, Dr.Eser AĞAR Muayenehanesinden hizmet alan hastalarımıza çeşitli kampanyalar ve indirimler sunan Dr.Eser AĞAR Muayenehanesi internet sitelerinde doldurduğunuz formlar kapsamında faaliyetlerimizin yürütülebilmesi için; telefon, email ve iletişim bilgilerinizin aşağıda yer alan amaçlarla işlenmesini ve kullanılmasını kabul ediyor musunuz ?

Dr.Eser AĞAR Muayenehanesi tarafından sunulan hizmetlerden sizleri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimlerimiz tarafından yapılması, Laboratuvarlarımız tarafından sunulan hizmetlerin sizlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi, anket, tanıtım, açılış, davet, etkinlik, randevu hatırlatmaları ve laboratuvar sonuçlarının elektronik ortamda iletilmesi.

Laboratuvarlarımızın iş stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması amaçlarıyla;

Kişisel verilerinizin CRM sistemimize kayıt edilerek segmentasyon yapılması (hizmet alım alışkanlığı, aktiflik durumu vb.), Kişisel verilerin hizmet alım alışkanlıklarına göre analiz edilmesi, fırsatların sunulması ve Laboratuvarlarımız kapsamında raporlanması, Çağrı merkezimiz üzerinden aranarak dönemsel olarak memnuniyet anketi yapılması, Özel kampanyaların oluşturulması, SMS, e-posta, mobil uygulama, sosyal medya ve internet reklamları ile duyurulması için

Dr.Eser AĞAR Muayenehanesi bünyesindeki internet siteleri üzerinden doldurduğunuz formlar kapsamında Aydınlatma Metni ’ni okudum ve bu kapsamda yukarıdaki Rıza Metni ’ne onay veriyorum.


American Academy of Cosmetic Gynecologists üyesi olan ilk Türk doktordur. Estetik cerrahiye olan ilgisi nedeni ile 2011 yılında Amerika Birleşik Devletleri, Los Angeles’a gitti. Genital bölge estetiği konusunda dünyaca ünlü Dr.Red Alinsod ile birlikte Labioplasti, Labium Majus Estetiği, Klitoris Estetiği, Himenoplasti, Vajinal Rejuvenation ve Vajinal Daraltma konusunda çalışmalar yaptı.

İletişim Bilgileri

Copyright© 2020 Dr.Öğr.Üyesi Eser AĞAR
Bu internet sitesi Dr.Eser AĞAR tarafından hazırlanmaktadır. Dr.Eser AĞAR herhangi bir beyana ya da bildiriye gerek olmaksızın sitede değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu internet sitesi , içeriği ve uygulamaları ile sadece bilgilendirme amaçlı olup , herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Sitedeki bilgilerin, hekim muayene ve konsültasyonu sonucu sağlanan bilgilerle kıyaslanamayacağı kullanıcılar tarafından göz önünde bulundurulmalıdır.